Twenty Fifteen - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl: Het lijkt erop dat er niets gevonden is op deze locatie. Probeer het eens met een zoekopdracht?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl: Oeps! Die pagina kon niet worden gevonden.

en: View all posts by %s
nl: Toon alle berichten van %s

en: Published by
nl: Gepubliceerd door

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

note: #-#-#-#-#  twentyfifteen.pot (Twenty Fifteen 1.0)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
nl: Widgets toevoegen zodat ze verschijnen in de sidebar.

en: collapse child menu
nl: Alles inklappen

en: expand child menu
nl: Alles uitklappen

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachten over &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
nl: Lees verder %s

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Helaas, er waren geen overeenkomsten met jouw zoekterm. Probeer het opnieuw met enkele andere zoekwoorden.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Skip to content
nl: Naar de inhoud springen

en: Proudly powered by %s
nl: Ondersteund door %s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Widget Area
nl: Widgetruimte

en: Primary Menu
nl: Hoofdmenu

en: Social Links Menu
nl: Socialelinksmenu

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat wij niet kunnen vinden wat jij zoekt. Wellicht helpt de zoekfunctie.

en: Menu and widgets
nl: Menu en widgets

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
nl: <span class="meta-nav">Gepubliceerd in</span><span class="post-title">%title</span>

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
nl: Volledige grootte

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

en: Older Comments
nl: Oudere reacties

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
nl: Auteur

en: Default
nl: Standaard

en: Yellow
nl: Geel

en: Dark
nl: Donker

en: Pink
nl: Roze

en: Purple
nl: Paars

en: Blue
nl: Blauw

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
nl: het WordPress-team

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: % Comments
nl: % reacties

en: 1 Comment
nl: 1 reactie

en: Leave a comment
nl: Geef een reactie

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Next Image
nl: Volgende afbeelding

en: Previous Image
nl: Vorige afbeelding

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
nl: Het 2015 standaardthema is schoon, blog-gefocust en ontworpen voor helderheid. Twenty Fifteen is heeft een eenvoudig en duidelijk typografie zodat het leesbaar is op een grote verscheidenheid van schermbreedtes. Het thema biedt ondersteuning voor meerdere talen. Het is ontworpen met de gedachte dat mobiel voorop staat, dit betekend dat de inhoud het meest belangrijk is ongeacht dat bezoekers op je site komen via een smartphone, tablet, laptop of desktop computer.

en: Header and Sidebar Background Color
nl: Achtergrondkleur koptekst en sidebar

en: Base Color Scheme
nl: Standaardkleurschema

en: Header and Sidebar Text Color
nl: Tekstkleur koptekst en sidebar

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
nl: Twenty Fifteen vereist minimaal WordPress-versie 4.1. Je maakt momenteel gebruik van versie %s. Graag WordPress bijwerken en opnieuw proberen.

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
nl: Van toepassing op de koptekst op kleine schermen en op de sidebar voor brede schermen.

en: Next post:
nl: Volgend bericht:

en: Previous post:
nl: Vorig bericht:
