Stable (latest release) - en to no translation catalogue (170 entries)

en: %s License
no: Lisens for %s

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
no: %s kunne ikke søke etter oppdateringer på grunn av følgende feil: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
no: %s er nettverksaktivert. Vennligst kontakt din nettsideadministrator for å administrere lisensen.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
no: %s er nettverksaktivert. Du kan administrere dine lisenser under <a href="%s">siden for nettverksadministrasjon</a>.

en: %s: License Settings
no: %s: Lisensinnstillinger

en: %sRenew your license now%s.
no: %sForny din lisens nå%s.

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
no: (deaktiver din lisens slik at du kan aktivere den på et annet WordPress-nettsted)

en: : activate to sort column ascending
no: : aktiver for å sortere kolonnen i stigende rekkefølge

en: : activate to sort column descending
no: : aktiver for å sortere kolonnen i synkende rekkefølge

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
no: <a href="%s">Visste du at du kan oppgradere din lisens?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
no: <a href="%s">Din lisens utløper om %d dager. Vil du forlenge den?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
no: <b>Advarsel!</b> Du blokkerer utgående forespørsler, hvilket gjør at du ikke kan motta oppdateringer til %s. Vennligst legg %s til %s.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
no: <strong>%s versjon %s</strong> er tilgjengelig. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Sjekk hva som er nytt</a> eller <a href="%s" %s>oppgrader nå</a>.

en: <strong>Note</strong> the debugging is only loaded for administrators.
no: <strong>Bemerk</strong> at feilsøkingen bare lastes for administratorer.

en: @Webmaster, normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the Debug Mode is enabled. To change this, navigate to Analytics -> Settings -> (Tab) Debug Mode and disable Debug Mode to enable tracking of your site.
no: @Nettstedsadministrator, vanligvis finner du sporingskoden for Google Analytics her, men feilsøkingsmodus er aktivert. For å endre dette, naviger til Analytics -> Innstillinger -> (Fane) Feilsøkingsmodus og deaktiver feilsøkingsmodus for å aktivere sporing på ditt nettsted.

en: @Webmaster, normally you will find the Google Analytics tracking code here, but you are in the disabled user groups. To change this, navigate to Analytics -> Settings (Ignore usergroups)
no: @Nettstedsadministrator, vanligvis finner du sporingskoden for Google Analytics her, men du er i en deaktivert brukergruppe. For å endre dette, naviger til Analytics -> Innstillinger (ignorer brukergrupper)

en: A session is a group of interactions that take place on your website within a given time frame. For example a single session can contain multiple screen or page views, events, social interactions, and ecommerce transactions. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Learn more]</a>
no: En økt er en gruppe med interaksjoner som utføres på ditt nettsted innen et gitt tidsrom. For eksempel kan en enkelt økt inneholde flere skjerm- eller sidevisninger, handlinger, sosiale interaksjoner og e-handelstransaksjoner. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Lær mer]</a>

en: Activate License
no: Aktiver lisens

en: Add %1$sEnhanced Link Attribution%2$s to your tracking code.
no: Legg til %1$sForbedret koblingsattribusjon%2$s i sporingskoden din.

en: Add <code>_setAllowLinker</code>
no: Legg til <code>_setAllowLinker</code>

en: Advanced
no: Avansert

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: Allow anchor
no: Tillat anker

en: Allow tracking of anonymous data
no: Tillat sporing av anonym data

en: Analytics profile
no: Analytics-profil

en: Anonymize IPs
no: Anonymiser IP-adresser

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
no: Som du kan se,  finnes det en %1$s oversettelse av denne utvidelsen. Oversettelsen er for øyeblikket %3$d% % fullført. Vi behøver din hjelp med å fullføre den og fikse eventuelle feil. Vennligst registrer deg på %4$s for å hjelpe med å fullføre oversettelsen til %1$s.

en: Authenticate with your Google account
no: Autentiser med din Google-konto

en: Because we've switched to a newer version of the Google Analytics API, you'll need to re-authenticate with Google Analytics. We're sorry for the inconvenience. You can %sre-authenticate your Google Analytics profile here%s.
no: Fordi vi har byttet til en nyere versjon av APIet til Google Analytics, må du autentisere med Google Analytics på nytt. Vi beklager bryderiet. Du kan %autentisere din Google Analytics-profil på nytt her%s.

en: Bounce Rate is the percentage of single-page sessions (i.e. sessions in which the person left your site from the entrance page without interacting with the page). <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Learn more]</a>
no: Fluktfrekvens er prosentandelen av økter med én enkelt sidevisning (d.v.s økter hvor personen forlot ditt nettsted fra inngangssiden uten å utføre noen handlinger på siden). <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Lær mer]</a>

en: Bounce rate
no: Fluktfrekvens

en: By allowing us to track anonymous data we can better help you, because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test. No personal data will be submitted.
no: Ved å la oss spore anonyme data, kan vi hjelpe deg bedre, siden vi da vet hvilke innstillinger, temaer og utvidelser i WordPress vi skal teste. Ingen personlige data vil bli innsendt.

en: Cannot connect to Google
no: Kan ikke koble til Google

en: Check this setting to add the Demographics and Remarketing features to your Google Analytics tracking code. We've written an article in our %1$sknowledge base%2$s about Demographics and Interest reports. For more information about Remarketing, we refer you to %3$sGoogle's documentation%2$s.
no: Sjekk denne innstillinger for å legge funksjonene for demografi og remarketing til din sporingskode for Google Analytics. Vi har skrevet en artikkel i vår %1$skunnskapsbase%2$s om demografi- og interesserapporter. For mer informasjon om remarketing, henviser vi til %3$sGoogles dokumentation%2$s.

en: Clicks and downloads will be tracked as events, you can find these under Content &#xBB; Event Tracking in your Google Analytics reports.
no: Klikk og nedlastinger vil bli sporet som hendelser. Du kan finne disse under Adferd &#xBB; Aktiviteter i dine rapporter i Google Analtyics.

en: Countries
no: Land

en: Current UA-profile
no: Gjeldende UA-profil

en: Custom Dimensions
no: Egendefinerte dimensjoner

en: Custom code
no: Egendefinert kode

en: Custom dimension reports
no: Rapporter for egendefinerte dimensjoner

en: Custom dimensions
no: Egendefinerte dimensjoner

en: Dashboard
no: Kontrollpanel

en: Data is not up-to-date, there was an error in retrieving the data from Google Analytics. This error could be caused by several issues. If the error persists, please see %sthis page%s.
no: Data er utdatert. Det var en feil ved henting av data fra Google Analytics. Det er flere ting som kan føre til denne feilen. Hvis feilen vedvarer, vennligst se %sdenne siden%s.

en: Deactivate License
no: Deaktiver lisens

en: Debug
no: Feilsøking

en: Debug information
no: Feilsøkingsinformasjon

en: Debug mode
no: Feilsøkingsmodus

en: Disable analytics dashboard
no: Deaktiver analytics-kontrollpanelet

en: Do not use this feature if you use FeedBurner, as FeedBurner can do this automatically and better than this plugin can. Check <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=en&amp;ref_topic=13075" target="_blank">this help page</a> for info on how to enable this feature in FeedBurner.
no: Ikke bruk denne funksjonen hvis du bruker FeedBurner, siden FeedBurner kan gjøre dette automatisk og bedre enn hva denne utvidelsen kan. Sjekk <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=en&amp;ref_topic=13075" target="_blank">denne hjelpesiden</a> for mer informasjon om hvordan du aktiverer denne funksjonen i FeedBurner.

en: Enable Demographics and Interests Reports for Remarketing and Advertising
no: Aktiver demografi- og interesserapporter for remarketing og annonsering

en: Enable Universal tracking
no: Aktiver Universal-sporing

en: Enable debug mode
no: Aktiver feilsøkingsmodus

en: Enhanced Link Attribution
no: Forbedret koblingsattribusjon

en: Event
no: Hendelse

en: Every referral to a web site has an origin, or (traffic) source. Possible sources include: “google” (the name of a search engine), “facebook.com” (the name of a referring site), “spring_newsletter” (the name of one of your newsletters), and “direct” (users that typed your URL directly into their browser, or who had bookmarked your site). <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Learn more]</a>
no: Hver henvisning til et nettsted har en opprinnelse, eller (trafikk-) kilde. Mulige kilder inkluderer «google» (navnet på en søkemotor), «facebook.com» (navnet på et henvisende nettsted, «nyhetsbrev_sommer» (navnet på et av dine nyhetsbrev) og «direkte» (brukere som skrev inn din URL direkte i sin nettleser, eller hadde bokmerket ditt nettsted). <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Lær mer]</a>

en: Extensions
no: Utvidelser

en: Extensions of files to track as downloads
no: Filendelser på filer som skal spores som nedlastinger

en: FAQ
no: Ofte stilte spørsmål

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
no: Kunne ikke aktivere din lisens. Det ser ut til at lisensnøkkelen din er ugyldig.

en: Failed to deactivate your %s license.
no: Kunne ikke deaktivere din lisens for %s.

en: First
no: Første

en: First enable Universal tracking in your Google Analytics account. Please read %1$sthis guide%2$s to learn how to do that.
no: Først må du aktivere Universal Analytics i din Google Analytics-konto. Vennligst les %1$sdisse instruksjonene%2$s for å lære hvordan du gjør det.

en: Full links
no: Fullstendige lenker

en: General
no: Generelt

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Get this extension
no: Få denne utvidelsen

en: Google profile
no: Google-profil

en: If you want to confirm that tracking on your blog is working as it should, enable this option and check the console of your browser. Be absolutely sure to disable debugging afterwards, as it is slower than normal tracking.
no: Hvis du vil bekrefte at sporing på ditt nettsted fungerer som det skal, aktiver dette valget og sjekk konsollet i din nettleser. Vær helt sikker på at du deaktiverer feilsøking etterpå, siden det er tregere enn normal sporing.

en: If you want to track all internal links that begin with %1$s, enter %1$s in the box above. If you have multiple prefixes you can separate them with comma's: %2$s
no: HVis du vil spore alle interne lenker som begynner med %1$s, legg inn %1$s i boksen over. Hvis du har flere prefikser, kan du separere dem med komma: %2$s

en: If you want to track custom dimensions like page views per author or post type, you should upgrade to the %1$spremium version of Google Analytics by Yoast%2$s.
no: Hvis du ønsker å spore egendefinerte dimensjoner slik som visninger per forfatter eller posttype, burde du oppgradere til %1$spremiumvesjonen av Google Analytics by Yoast%2$s.

en: Ignore users
no: Ignorer brukere

en: Installed
no: Installert

en: It seems the authentication for the plugin has expired, please %sre-authenticate%s with Google Analytics to allow the plugin to fetch data.
no: Det ser ut til at autentiseringen for utvidelsen har utløpt. Vennligst %autentiser på nytt%s med Google Analytics for å la utvidelsen hente data.

en: Just the domain
no: Kun domenet

en: Label for those links
no: Navn på lenkene

en: Last
no: Siste

en: Last month
no: Forrige måned

en: License Key
no: Lisensnøkkel

en: License status
no: Lisensstatus

en: Licenses
no: Lisenser

en: Loading...
no: Laster …

en: Manually enter your UA code
no: Skriv inn din UA-kode manuelt

en: Next
no: Neste

en: No data available
no: Ingen data tilgjengelig

en: No matching records found
no: Ingen samsvarende oppføringer funnet

en: No rows to show
no: Ingen rader å vise

en: Normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the webmaster disabled your user group.
no: Vanligvis finner du sporingskoden for Google Analytics her, men nettstedsadministrator har deaktivert din brukergruppe.

en: Normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the webmaster has enabled the Debug Mode.
no: Vanligvis finner du sporingskoden til Google Analytics her, men nettstedsadministrator har aktivert feilsøkingsmodus.

en: Not for the average user: this allows you to add a line of code, to be added before the %1$s call.
no: Ikke for den gjennomsnittlige bruker: Dette lar deg legge til en linje med kode, som skal legges til før %1$s-kallet.

en: Not recommended, as this would skew your statistics, but it does make it possible to track downloads as goals.
no: Ikke anbefalt, da dette vil gi en skjev statistikk, men det gjør det mulig å spore nedlastinger som mål.

en: Note that usage of this function is affected by privacy and cookie laws around the world. Be sure to follow the laws that affect your target audience.
no: Bemerk at bruken av denne funksjonen påvirkes av lovverk angående personvern og informasjonskapsel rundt om i verden. Forsikre deg at du følger lover som påvirker din målgruppe.

en: Overview
no: Oversikt

en: Pages by url.
no: Sider etter URL.

en: Pageview
no: Sidevisning

en: Paste your %s license key here..
no: Lim inn din lisensnøkkel for %s her.

en: Paste your Google authentication code
no: Lim inn din autentiseringskode fra Google

en: Paste your Google code here
no: Lim inn Google-koden din her

en: Please configure your %sGoogle Analytics settings%s!
no: Vennligst konfigurer dine %sGoogle Analytics-innstillinger%s!

en: Please enter a license key in the field below first.
no: Vennligst legg først inn en lisensnøkkel i feltet nedenfor.

en: Popular pages
no: Populære sider

en: Previous
no: Forrige

en: Processing...
no: Behandler …

en: Re-authenticate with your Google account
no: Re-autentiser med din Google-konto

en: Register now &raquo;
no: Registrer deg nå &raquo;

en: Remove these ads?
no: Fjerne disse annonsene?

en: Reports
no: Rapporter

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
no: Feil: "%s" (%scommon license notices%s)

en: Save authentication code
no: Lagre autentiseringskode

en: Save changes
no: Lagre endringer

en: Search
no: Søk

en: Select a dimension
no: Velg en dimensjon

en: Select a profile
no: Velg en profil

en: Select the users to ignore
no: Velg hvilke brukere som skal ignoreres

en: Sessions
no: Økter

en: Set path for internal links to track as outbound links
no: Sett banen for interne lenker som skal spores som utgående lenker.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Settings saved.
no: Innstillinger lagret.

en: Subdomain tracking
no: Sporing av underdomene

en: Tag links in RSS feed with campaign variables
no: Merk lenker i RSS-feeder med kampanjevariabler

en: The (standard) PHP filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
no: Standard PHP filter-utvidelsen ser ikke ut til å være tilgjengelig. Vennligst be webhotell-leverandøren din om å tilgjengeliggjøre denne.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
no: Standard PHP Library (SPL)-utvidelsen ser ikke ut til å være tilgjengelig. Vennligst be webhotell-leverandøren din om å tilgjengeliggjøre denne.

en: The UA code needs to follow UA-XXXXXXXX-X format.
no: UA-koden må følge formatet UA-XXXXXXXX-X.

en: The country or territory from which visits originated. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Learn more]</a>
no: Landet eller området som besøk kom fra. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Lær mer]</a>

en: The premium version of Google Analytics by Yoast with more features and support.
no: Premiumversjonen av Google Analytics by Yoast med flere funksjoner og brukerstøtte.

en: Theme License
no: Temalisens

en: There were no changes to save, please try again.
no: Det var ingen endringer å lagre. Vennligst forsøk på nytt.

en: This adds %1$s, telling Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage.
no: Dette legger til %1$s, som ber Google Anlytics om å anonymisere informasjonen innsendt av sporingsobjektene, ved å fjerne den siste oktetten i IP-adressen før den lagres.

en: This adds a %1$s call to your tracking code, allowing you to use %2$s and related functions.
no: Dette legger til et %1$s-kall i din sporingskode, og lar deg benytte %2$s og relaterte funksjoner.

en: This adds a %1$s call to your tracking code, and makes RSS link tagging use a %2$s as well.
no: Dette legger til et %1$s-kall i din sporingskode, og gjør at RSS-lenkemerking bruker en %2$s også.

en: This allows you to set the domain that's set by %1$s for tracking subdomains.<br/>If empty, this will not be set.
no: Dette lar deg konfigurere domenet satt av %1$s for sporing av underdomener.<br/>Hvis tom, vil dette ikke bli satt.

en: This plugin makes it simple to add Google Analytics to your WordPress site, adding lots of features, e.g. error page, search result and automatic outgoing links and download tracking.
no: Denne utvidelsen gjør det enkelt å legge Google Analytics til ditt WordPress-nettsted og legger til mange funksjoner, som for eksempel feilside, søkeresultater og automatisk sporing av utgående lenker og nedlastinger.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
no: Dette nettstedet er ikke blitt aktivert riktig på yoast.com og kan derfor ikke se etter nye oppdateringer. Vennligst aktiver nettstedet ditt med en gyldig lisensnøkkel.

en: This site uses the %1$s plugin version %2$s
no: Dette nettstedet bruker utvidelsen %1$s, versjon %2$s

en: This will also give you email access to the support team at Yoast, who will provide support on the plugin 24/7.
no: Dette vil også gi deg tilgang til brukerstøtte via e-post hos Yoast, som tilbyr døgnåpen brukerstøtte for denne utvidelsen.

en: This will completely disable the dashboard and stop the plugin from fetching the latest analytics data.
no: Dette vil deaktivere kontrollpanelet helt, og utvidelsen vil slutte å hente de siste analysedata.

en: Toggle license status
no: Velg lisensstatus

en: Track downloads as
no: Spor nedlastinger som

en: Track full URL of outbound clicks or just the domain
no: Spor full URL eller kun domenet på utgående klikk

en: Track outbound click and downloads
no: Spor utgående klikk og nedlastinger

en: Track your eCommerce data and transactions with this eCommerce extension for Google Analytics.
no: Spor dine e-handelsdata og transaksjoner med denne utvidelsen for e-handel for Google Analytics.

en: Traffic sources
no: Trafikkilder

en: Translation of %s
no: Oversettelse av %s

en: Universal settings
no: Innstillinger for Universal

en: Until this is fixed, you can only use the manual authentication method and cannot use the dashboards feature.
no: Inntil dette er fikset, kan du kun benytte den manuelle autentiseringsmetoden og kan ikke bruke kontrollpanel-funksjonen.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
no: Oppdaterer du dette temaet, vil du miste eventuelle tilpasninger du har gjort. Velg «Avbryt» for å stoppe, «OK» for å oppdatere.

en: Upgrade to Google Analytics By Yoast Premium »
no: Oppgrader til Google Analytics By Yoast Premium »

en: Users of the role you select will be ignored, so if you select Editor, all Editors will be ignored.
no: Brukere med rollen du velger her vil bli ignorert. Dersom du velger redaktør, så vil alle redaktører bli ignorert.

en: Warning: If you use a manual UA code, you won't be able to use the dashboards.
no: Advarsel: Hvis du bruker en manuell UA-koden, vil du ikke kunne benytte kontrollpanelene.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
no: Vi kunne ikke koble til vårt API for å verifisere lisensnøkkelen din. Vennligst be webhotell-leverandøren din om å tillate utadgående tilkoblinger til %s.

en: We need you to authenticate with Google Analytics to use this functionality. If you set your UA-code manually, this won't work. You can %sauthenticate your Google Analytics profile here%s to enable dashboards.
no: Vi trenger at du autentiserer med Google Analytics for å benytte denne funksjonaliteten. Hvis du setter din UA-kode manuelt, vil ikke dette fungere. Du kan %sautentisere din Google Analytics-profil her%s for å aktivere kontrollpaneler.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
no: Utvidelser fra Yoast deler noe kode mellom seg for å gjøre siden din raskere. Som et resultat av dette, trenger vi at alle utvidelser fra Yoast er oppdaterte. Vi har oppdaget at dette ikke er tilfelle, så vennligst oppdater alle utvidelser fra Yoast som ikke er oppdaterte.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
no: Du definerte lisensnøkkelen ved bruk av PHP-konstanten %s.

en: You have an unlimited license.
no: Du har en ubegrenset lisens.

en: You have not installed any extensions for Google Analytics by Yoast, so there are no licenses to activate.
no: Du har ikke installert noen utvidelser for Google Analytics by Yoast, så det er ingen lisenser å aktivere.

en: You have not yet finished setting up Google Analytics for Wordpress by Yoast. Please %sadd your Analytics profile here%s to enable tracking.
no: Du er ennå ikke ferdig med å sette opp Google Analytics for Wordpress by Yoast. Vennligst %slegg til din Analytics-profil her%s for å aktivere sporing.

en: You have used %d/%d activations.
no: Du har brukt %d av %d aktiveringer.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
no: Du benytter WordPress på %1$s. Selv om %2$s er %3$d% % oversatt til %1$s, har ikke oversettelsen blitt levert med utvidelsen enda. Du kan hjelpe til! Registrer deg på %4$s for å hjelpe til med å fullføre oversettelsen til %1$s!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
no: Du benytter WordPress på et språk vi ikke støtter enda. VI vil veldig gjerne få oversatt %2$s til dette språket også, men dessverre har det ikke blitt gjort enda. Det kan du endre på! Registrer deg på %4$s for å hjelpe til med oversettelsen.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
no: Du har nådd aktiveringsgrensen din. Du må <a href="%s"> oppgradere lisensen din </a> for å bruke den på dette nettstedet.

en: Your %s license has been activated.
no: Din lisens for %s er aktivert.

en: Your %s license has been deactivated.
no: Din lisens for %s er deaktivert.

en: Your %s license will expire on %s.
no: Din lisens for %s utløper %s.

en: Your firewall or webhost is blocking requests to Google, please ask your webhost company to fix this.
no: Brannmuren eller webhotellet ditt blokkerer forespørsler til Google. Vennligst spør ditt webhotell om å fikse dette.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
no: Din lisens har utløpt. Du må <a href="%s">forlenge lisensen</a> for å kunne benytte den igjen.

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
no: Serveren din har en utdatert versjon av PHP-modulen cURL (Version: %s). Vennligst be webhotell-leverandøren din om å oppdatere til en nyere versjon av cURL. Du kan lese mer i vår %skunnskapsdatabase%s.

en: Your server is blocking requests to Google, to fix this, add <code>*.googleapis.com</code> to the <code>WP_ACCESSIBLE_HOSTS</code> constant in your <em>wp-config.php</em> or ask your webhost to do this.
no: Din tjener blokkerer forespørsler til Google. For å fikse dette, legg til <code>*.googleapis.com</code> i <code>WP_ACCESSIBLE_HOSTS</code>-konstanten i din <em>wp-config.php</em> eller spør ditt webhotell om å gjøre dette.

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS]
en: Show _MENU_ rows
no: Vis _MENU_ rader

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS (See: http://datatables.net/reference/option/language.infoFiltered)]
en: (filtered from _MAX_ total rows)
no: (filtrert fra totalt _MAX_ rader)

[ctx: _START_, _END_ and _TOTAL_ will be replaced by JS (See: http://datatables.net/reference/option/language.info)]
en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ rows
no: Viser _START_ til _END_ av _TOTAL_ rader

en: eCommerce tracking
no: E-handelsporing
