Development - en to nl translation catalogue (147 entries)

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
nl[0]: Spam ouder dan 1 dag in de <a href="%1$s">spam map</a> wordt automatisch verwijderd.
nl[1]: Spam ouder dan %2$d dagen in de <a href="%1$s">spam map</a> wordt automatisch verwijderd.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
nl: De <a href="%s">Akismet-configuratie</a> controleren en contact opnemen met de hosting provider als het probleem blijft bestaan.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
nl: Enkele reacties zijn nog niet door Akismet gecontroleerd op spam. Deze zijn tijdelijk vastgehouden voor controle en zullen later automatisch opnieuw gecontroleerd worden.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
nl: Je webhoster of serverbeheerder heeft de <code>gethostbynamel</code>-functies van PHP uitgeschakeld.  <strong>Akismet kan niet correct functioneren totdat dit gerepareerd is.</strong> Neem contact op met de webhoster of firewall-beheerder en geef <a href="%s" target="_blank">deze informatie over de systeemeisen van Akismet.</a>.

en: If you already know your API key.
nl: Wanneer je de API-key al weet.

en: Get your API key
nl: De API-key krijgen

en: Log in or create an account to get your API key.
nl: Inloggen of maak een account aan om een API-key te krijgen.

en: Activate Akismet
nl: Akismet activeren

en: Your subscription for %s is cancelled
nl: Je abonnement voor %s is geannuleerd.

en: Reactivate Akismet
nl: Akismet heractiveren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Suspended
nl: Opgeheven

en: Missing
nl: Ontbrekend

en: No Subscription Found
nl: Geen abonnement gevonden

en: Active
nl: Actief

en: There is a problem with your key.
nl: Er is een probleem met je key.

en: Since 2012, Akismet began using subscriptions for all accounts (even free ones). It looks like a subscription has not been assigned to your account, and we’d appreciate it if you’d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
nl: Vanaf 2012 begon Akismet met het gebruiken van abonnementen voor alle accounts (ook de gratis versies). Het lijkt erop dat jouw abonnement niet gekoppeld is aan een account en we zouden het op prijs stellen als je <a href="%s" target="_blank"> wilt inloggen op je account</a> en er een kiest. Neem <a href="%s" target="_blank">contact op met ons supportteam</a> voor al je vragen.

en: Strictness
nl: Striktheid

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
nl: Stilletjes de ergste en vervelendste spam verwijderen zodat ik het nooit hoef te zien.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
nl: Altijd spam in de spam-map plaatsen voor beoordeling.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
nl: Kies ervoor om automatisch de ergste spam te verwijderen of om deze altijd in de spam-map te stoppen.

en: Comments
nl: Reacties

en: Your subscription is missing.
nl: Er is geen abonnement bekend.

en: You're using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
nl: Je gebruikt Akismet op veel te veel sites voor je Pro-abonnement.

en: You're using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
nl: Je gebruikt de Akismet-key op meer sites dan het Pro-abonnement toestaat.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
nl: Om onze service te blijven gebruiken voor een ongelimiteerd aantal sites moet je upgraden naar <a href="%s" target="_blank">een Enterprise-abonnement</a>. Voor alle vragen kan je <a href="%s" target="_blank">contact opnemen met ons supportteam</a>

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
nl: Je Akismet-account is succesvol ingesteld en geactiveerd. Veel plezier met bloggen!

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
nl: Akismet %s vereist WordPress 3.0 of hoger.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer hem nog eens.

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
nl: De sleutel die je hebt ingevoerd kan niet worden geverifi&euml;erd omdat er geen verbinding is met akismet.com.Controler je serverinstellingen.

en: Akismet has detected a problem.
nl: Akismet heeft een probleem gedetecteerd.

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
nl: Voor meer informatie: %s

en: Use this key
nl: Gebruik deze sleutel

en: Your subscription is suspended.
nl: Je abonnement is verlopen.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
nl: Neem contact op met <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> voor ondersteuning.

en: Connected via Jetpack
nl: Gekoppeld via Jetpack

en: Register a different email address
nl: Een ander e-mailadres registeren

en: Register Akismet
nl: Akismet registeren

en: Your subscription for %s is suspended
nl: Je abonnement voor %s is verlopen

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll help sort this out.
nl: Geen zorgen! Neem contact op en we zorgen dat het goed komt.

en: Akismet Error Code: %s
nl: Akismet foutcode: %s

en: We cannot process your transaction. Please contact your bank for assistance, and <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
nl: We kunnen je transactie niet verwerken. Neem contact op met je bank voor hulp en <a href="%s" target="_blank">werk je betalingsgegevens bij</a>.

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
nl: Strikt: stilletjes de ergste en vervelendste spam verwijderen.

en: Network functions are disabled.
nl: Netwerkfuncties zijn uitgeschakeld.

en: We can&#8217;t connect to your site.
nl: Niet mogelijk om verbinding te maken met de website.

en: Please update your payment details.
nl: Graag je betalingsdetails bijwerken.

en: Your firewall may be blocking us. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
nl: Mogelijk blokkeert de firewall ons. Neem contact op met de webhoster en verwijs naar <a href="%s" target="_blank">onze documentatie over firewalls</a>.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
nl: Ga naar de <a href="%s" target="_blank">Akismet-accountpagina</a> om je abonnement opnieuw te activeren.

en: Contact Akismet support
nl: Contact opnemen met Akismet-support

en: Create a new API key with a different email address
nl: Een nieuwe API-key aanmaken met een alternatief e-mailadres

en: Manually enter an API key
nl: Een API-key handmatig invoeren

en: Use this Akismet account
nl: Dit Akismet-account gebruiken

en: Use this option if you want to setup a new Akismet account.
nl: Deze instelling gebruiken wanneer je een nieuw Akismet-account wilt gebruiken.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. Register your email address below to get started.
nl: Akismet zal reactie- en trackback-spam verwijderen op je site. Je e-mailadres hieronder registeren om te beginnen.

en: Akismet anti-spam strictness
nl: Akismet-antispam-striktheid

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
nl: Veilig: altijd spam in de spam-map stoppen ter beoordeling.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
nl: Je kunt ons helpen spam te bestrijden door upgraden van je account en <a href="%s" target="_blank">een klein bedrag bij te dragen</a>.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To setup Akismet, select one of the options below.
nl: Akismet verwijdert reactie- en trackback-spam op je site. Kies één van de opties hieronder om Akismet in te stellen.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site.
nl: Akismet verwijdert de reactie- en trackback-spam die je op de site krijgt.

en: Your subscription is cancelled.
nl: Je abonnement is geannuleerd.

en: Activate your Akismet account
nl: Akismet-account activeren

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
nl: <strong>Bijna klaar</strong> - activeer je account en zeg reactiespam gedag

en: Show approved comments
nl: Goedgekeurde reacties tonen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Awaiting spam check
nl: In afwachting van spam-controle

en: Akismet Widget
nl: Akismet-widget

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
nl: Het aantal spamreacties weergeven die door Akismet zijn afgevangen

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
nl[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reactie geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>
nl[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reacties geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>

en: Settings
nl: Instellingen

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: History
nl: Geschiedenis

en: Cleared by Akismet
nl: Goedgekeurd door Akismet

en: Comment History
nl: Reactiehistorie

en: %s approved | %s approved
nl[0]: %s goedgekeurd
nl[1]: %s goedgekeurd

en: %s reported this comment as not spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als niet-spam

en: Akismet caught this comment as spam
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd

en: %s reported this comment as spam
nl: %s heeft deze reactie aangemeld als spam

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd tijdens een automatisch identificatie.

en: Comment status was changed to %s
nl: Reactiestatus is gewijzigd in %s

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd tijdens een automatische opschoning.

en: Akismet cleared this comment
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
nl: Reactie is onderschept door wp_blacklist_check

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie te controleren (antwoord: %s), het wordt later automatisch opnieuw geprobeerd.

en: View comment history
nl: Reactiegeschiedenis bekijken

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
nl: Akismet was niet in staat om deze reactie opnieuw te controleren (reactie: %s)

en: Flagged as spam by %s
nl: Gemarkeerd als spam door %s

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
nl: Akismet heeft opnieuw gecontroleerd en heeft deze reactie als spam gemarkeerd.

en: Un-spammed by %s
nl: Ontspamd door %s

en: Akismet re-checked and cleared this comment
nl: Tijdens de hercontrole door Akismet is deze reactie goedgekeurd

en: Spam Blocked
nl: Spam geblokkeerd

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Title:
nl: Titel:

en: Akismet Configuration
nl: Akismet-instellingen

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Change
nl: Wijzig

en: Past six months
nl: Afgelopen zes maanden

en: Spam blocked
nl: Spam geblokkeerd

en: Overview
nl: Overzicht

en: Remove this URL
nl: Deze URL verwijderen

en: Removing...
nl: Verwijderen...

en: URL removed
nl: URL verwijderd

en: (undo)
nl: (ongedaan maken)

en: New to Akismet
nl: Nieuw bij Akismet

en: Note:
nl: Notitie:

en: Disconnect this account
nl: Dit account ontkoppelen

en: Next Billing Date
nl: Volgende facturatiedatum

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
nl: Op deze pagina kun je statistieken zien over de spam die weggefilterd is op je site.

en: Re-adding...
nl: Opnieuw toevoegen...

en: Subscription Type
nl: Abonnementstype

en: Cleaning up spam takes time.
nl: Opruimen van spam duurt even.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
nl: Akismet %s vereist WordPress %s of nieuwer.

en: All time
nl: Allertijden

en: Accuracy
nl: Accuraatheid

en: Summaries
nl: Samenvattingen

en: On this page, you are able to enter/remove an API key, view account information and view spam stats.
nl: Op deze pagina kun je een API-key invoeren of verwijderen, accountinformatie bekijken en spam-statistieken bekijken.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nl[0]: Er is nu <a href="%2$s">%1$s reactie</a> in je spam-wachtrij.
nl[1]: Er zijn nu <a href="%2$s">%1$s reacties</a> in je spam-wachtrij.

en: Akismet Setup
nl: Akismet-instellingen

en: Akismet Stats
nl: Akismet-statistieken

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
nl: Je hebt een API-key nodig om de Akismet-service te activeren op je site.

en: Signup for an account on %s to get an API Key.
nl: Meld je aan voor een account op %s om een API-key te krijgen.

en: Enter an API Key
nl: API-key invoeren

en: If you already have an API key
nl: Als je al een API-key hebt

en: API Key
nl: API-key

en: Enter/remove an API key.
nl: API-key invoeren of verwijderen.

en: Copy and paste the API key into the text field.
nl: API-key knippen en plakken in het tekstveld.

en: The Akismet subscription plan
nl: Het Akismet-abonnementsplan

en: Akismet FAQ
nl: Akismet-FAQ

en: Akismet Support
nl: Akismet-ondersteuning

en: Click the Use this Key button.
nl: Klik op de knop 'Deze sleutel gebruiken'.

en: On this page, you are able to setup the Akismet plugin.
nl: Op deze pagina kun je de Akismet-plugin instellen.

en: Show the number of approved comments beside each comment author
nl: Het aantal toegestane reacties tonen naast elke reactie-auteur.

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nl: Het aantal toegestane reacties tonen naast elke reactie-auteur op de reactie-overzichtspagina.

en: Akismet filters out your comment and trackback spam for you, so you can focus on more important things.
nl: Akismet verwijdert reactie- en trackback-spam op je site zodat jij je met de belangrijke zaken bezig kunt houden.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
nl: Abonnementstatus - actief, geannuleerd of geschorst

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreactie</a>.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreacties</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je site beschermd tegen %2$s spamreactie.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website al beschermd voor %2$s spamreacties.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
nl: Er staat niets in de <a href='%s'>spam-wachtrij</a> op dit moment.

en: %1$s changed the comment status to %2$s
nl: %1$s heeft de reactiestatus gewijzigd naar %2$s

en: %s missed spam, %s false positive | %s missed spam, %s false positives
nl[0]: %s gemiste spam, %s vals-positieve
nl[1]: %s gemiste spam, %s vals-positieven

en: Since you joined us, Akismet has saved you %s days!
nl: Akismet heeft je, vanaf het moment dat je het geactiveerd hebt, al %s dagen bespaard.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d hours!
nl: Akismet heeft je, vanaf het moment dat je het geactiveerd hebt, al %d uren bespaard.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d minutes!
nl: Akismet heeft je, vanaf het moment dat je het geactiveerd hebt, al %d minuten bespaard.

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Aan het valsspelen?

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nl: <a href="%s">Akismet</a> zorgt voor het blokkeren van spam op je site.

en: Check for Spam
nl: Op spam controleren

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nl: <a href="%1$s">WordPress bijwerken</a> naar een recente versie, of <a href="%2$s">ga terug naar versie 2.4 van de Akismet-plugin</a>.
